• kenburns1

  program lapis

  KOMPUTEROWE STEROWANIE

  WĘZŁEM BETONIARSKIM

  jakość  

  precyzja    

  niezawodność

 • kenburns1
 • kenburns1

  program lapis

  KOMPUTEROWE STEROWANIE

  WĘZŁEM BETONIARSKIM

  raporty

  kontrola   

  oszczędność  

Modernizaja węzłów betoniarskich

Masz stary węzeł i myslisz o zakupie nowego? Twój węzeł nie jest tak wydajny jak tego oczekujesz? Mieszanka betonowa nie trzyma parametrów? Nie zawsze rozwiązaniem problemu jest zakup nowej mieszalni. Bardzo często, proste modernizacje oraz dobry system sterowania dają bardzo dobre rezulaty za kwotę kilkukrotnie niższą. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Wykonujemy moderizacje węzłów betoniarskich zarówno stacjonarnych jak i mobilnych (w tym węzłów ciągłego mieszania). Jesteśmy w stanie rozbudować każdy węzeł betoniarski do stanu w którym będzie mógł produkować mieszankę betonową najwyższej jakości.

Wagi domieszek i farb

Jeżeli potrzebują Państwo wagi farb lub domieszek dla swojego węzła betoniaskiego lub innej produkcji wymagającej prezycyjnego dozowania barwników płynnych zachęcamy do skorzystania z naszych produktów.

Wagi domieszek naszej produkcji pozwalają uzyskać wysoką dokładność naważenia składników. Produkujemy wagi w różynych konfiguracjach. Standardowa waga posiada dwa zbiorniki wagowe umożliwiające dozowanie dwóch domieszek. Taką wagę można bez problemu przerobić tak, by umożliwiała dozowanie czterech domieszek (po dwie domieszki na zbiornik). W przypadku specyficznych potrzeb klienta możliwe jest wykonanie wagi z czterema zbiornikami.

Wagi nasze doskonale sprawdzają się również przy dozowaniu farb. W tej opcji zbiorniki wagowe są dopasowywane wielkością do wymaganej ilości farby na jeden zarób produkcyjny mieszanki betonowej. Dodatkowo do wagi dostarczany jest układ wstępnego mieszania płynnej farby w zbironiku w którym jest ona przechowywana.
waga domieszek

Cena

Podstawowy model wagi, czyli waga z dwoma zbiornikami (po 12 litrów każdy) umożliwiająca dozowanie dwóch składników płynnych wraz z dwiema pompami dozującymi to koszt 12 000 PLN netto. Termin dostawy to zazwyczaj do dwóch tygodni od wpłacenia zaliczki.

Jeżeli są Państwo zainteresowani wagą o innych parametrach zachęcamy do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółów.